O DOMĚ

“Dům v Centru” je dům mnoha významů. V přízemí domu, kde je zachována stará identita, je obchod s látkami a drobným dárkovým zbožím. Při průchodu obchodem do prvního a druhého patra jsou pro Vás připraveny tři apartmány. Každý z nich se liší svým typem. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Káva a čaj k dispozici. Pro naše hosty je v zadní části domu k dispozici posezení. Toto místo je atriem, kde uprostřed denního shonu je možnost klidného odpočinutí.

Dům v centru je skutečně centrum města. Bydlení je nad vším tím hlukem a přesto je tiché...Výhledy z okna umožňují zažít atmosféru našeho města. Přímo zde můžeme pocítit spojení tří chráněných krajinných oblastí a býti alespoň na chvíli jejich součástí.

Apartmány

Podkrovní byt je zanechán v původním stylu. Nachází v druhém patře. Krásné staleté trámy a původní podlaha dávají tomuto prostoru nádech doby před mnoha a mnoha lety. Výhled na centrum města a čedičovou vyhlídku jménem “Jehla" dokresluje unikátní pohled na Českou Kamenici.

Možnost dětské postýlky.

Cena od 700,-Kč/osoba

Děti do 3 let zdarma

Domáci mazlíčci 100kč/den

 

max 4

1x

2x

Kuchyň

Koupelna s vanou

2.patro

WIFI

Zenový byt je také ve druhém patře. Tento prostor je stylizován do energií dalekého východu. Design v tomto bytě je pečlivě vybrán. Spaní na japonských futonech (tvrdá matrace) Vám připraví nádherný zážitek. Atmosféru doplňuje obraz Geishy a japonské znaky různých významů. 素敵なご滞在.

Možnost dětské postýlky.

Cena od 700,-Kč/osoba

Děti do 3 let zdarma

Domáci mazlíčci 100kč/den

max 5

1x futon

3x futon

Kuchyň

Koupelna s vanou

2.patro

WIFI

Apartment Prostor je doslova prostorem, kde se snoubí staré s novým. Zachované klenuté cihlové klenby, pískovcová zeď, sklo a beton. Vysoké stropy v místnostech vytváří dojem velkého prostoru.

Možnost dětské postýlky.

Cena od 700,-Kč/osoba

Děti do 3 let zdarma

Domáci mazlíčci 100kč/den

max 5

1x

3x

Kuchyň

Koupelna se sprchou

1.patro

WIFI

Rezervace


nebo nám napište email:
4.9/5
  • Již několikrát jsme navštívili Dům v centru a opět jsme byli maximálně spokojení. Zenový apartmán má úžasnou atmosféru, vše čisté, čaj a káva k dispozici. Domluva s majiteli rychlá a velmi vstřícná. Zahrádka, která je k dispozici poskytuje soukromí a klid. Velmi oceňujem... Read More
  • Skvělé ubytování v centru České Kamenice. Klidné, čisté a prostorné pokoje za parádní cenu. Snad jen maličká poznámečka: chyběla nám mikrovlnka.
  • Krásné ubytování, příjemná paní majitelka. Cítili jsme se zde moc dobře. Kuchyň skvěle vybavena, nic nám nechybělo. Je i možnost navštívit venkovní terasu a posedět.

MAPA

Náměstí míru 69, Česká Kamenice, 407 21

KONTAKT

Eva Mervínská
+420 602 872 846

hello@dumvcentru.cz